Hakkimda

Kısaca kendimden ve eğitim hayatımdan bahsetmek gerekirse bendeniz Metehan Toksoy. 12 Aralık 1993 tarihinde İstanbul’da doğdum. Baba Ordulu olunca elmahkum Ordulu olduk. İlköğretim ve Ortaöğretim yıllarımı İcadiye İlköğretim Okulu’nda geçirdim. Ardından Üsküdar Anadolu Lisesini kazandım. 11.Sınıfın başında Çağrıbey Anadolu Lisesi’ne nakil oldum. 2012’de Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü kazandım. Halen de okumaktayım.

Eğitimler almaya 6 yaşımda annemle birlikte “Anne Çocuk Eğitim Vaktı – AÇEV”de alıdığım eğitimlerle başladım.  İlköğretimde iken IDEMER de “Deneme ve Hikaye” eğitimi, Gelir İdaresi Daire Başkanlığından Örnek Vatandaşlık kartı aldım.

Ortaöğretim yıllarında ÜFTÜDER’de halk oyunu eğitimini aldım ve halk oyunu yarışmalarına dahil oldum.

Üsküdar Anadolu Lisesindeyken “İstanbul Konulu Hikaye Yarışması” na katıldım.  Halen deneme ve hikaye yazmaktayım. Denemelerime “Denemelerim” Sekmesinden ulaşabilirsiniz.  2009-2010 yıllarında İSMEK’te Müzik ve Ney eğitimi alım.

Yıldız Teknik Üniversitesinde  YTU-IEEE ve YTU-BIT Kulüplerinin düzenlediği bir çok seminere katıldım. Bunun dışında İnovasyon Haftası seminerlerine, BİLMÖK etkinliğine ve Microsoft Türkiye tarafından verilen “Windows Phone & Windows 8 & Azure Uygulama Geliştirme eğitimine ve “Azure Bootcamp” etkinliğine katıldım.  Üniversite 1. Sınıfta, Üniversitemde yapılan etkinlikler sırasında Microsoft ve Microsoft Student Partner programıyla tanıştım. Bir sonraki dönem için Microsoft Student Partner programına başvurdum ve Microsoft Student Partner olmaya hak kazandım. Haziran 2013 – Ekim 2013 döneminde Microsoft Student Partner oldum.

Hakkimda” üzerine 4 yorum

  1. Geri bildirim: Metehan Toksoy | ID3 Tag Nedir?
  2. Geri bildirim: Metehan Toksoy | Donanım – MBR Nedir?
  3. üstad benim bir sorunum var.laptop a format atmak istedim win 7 cd taktım harddisk teki tüm bölümleri sildim tekrardan c ve d bölümlerine ayırdım c yi seçip yükle dedim fakat 5 dk sonra hata verdi laptop yeniden başlattım fakat bu seferde (BOOT MGR EKSİK yeniden başlat)diye yazı belirdi defalarca tekrarladım sonuç olumsuz.ne yapmam lazım yardımcı olabilirsen sevinirim teşekkürler saygılar.

    • Kurulum yaptığınız DVD’de dosya eksik olmadığına emin misiniz? Bİr de birimleri silip birim oluşturduktan sonra biçimlendirmeyi yapmanız gerekmektedir ki ihtiyacı olan bölümleri oluşturabilsin disk üzerinde.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s